Ouvir Música

Dua Te Jesh Ti

Enca Haxhia

Ne vete e mbaj
Cdo ngjyre te zerit tend
Ne Vete e mbaj
Sepse ndjenja mbetet ndjenje
Ne vete e mbaj
Ate pse qe ti se thoje
Ne vete e mbaj
Se me ty une jam gjithmone

Do te zgjohem po njesoj
Dhe njesoj do te mendoj
Mbetem vetem une
Mbetesh vetem ti

Dua te jesh ti shikimi im
Vetem ta kuptosh si eshte pa ty
Dua te jem une, dua te jem une
Aroma qe mban
Edhe nese kurre nuk do arrij
Gjysma ime do mbetesh ti
Sdua te jem une, sdua te jem
Me tjeter njeri

Ne vete e mbaj
Cdo rrahje te zemres tende
Ne vete e mbaj
Sepse ndjenja mbeti Shenje

Do te zgjohem po njesoj
Dhe njesoj do te mendoj
Mbetem vetem une
Mbetesh vetem ti

Dua te jesh ti shikimi im
Vetem ta kuptosh si eshte pa ty
Dua te jem une, dua te jem une
Aroma qe mban
Edhe nese kurre nuk do arrij
Gjysma ime do mbetesh ti
Sdua te jem une sdua te jem une
Me tjeter njeri

Cdo here kur te kam prane
Harroj dhe fryme te marr
Ne zemer te kam, ne vete te mbaj
Cdo here kur te kam prane
Harroj dhe fryme te marr
Ne zemer te kam, ne vete te mbaj

Dua te jesh ti shikimi im
Vetem ta kuptosh si eshte pa ty
Dua te jem une, dua te jem une
Aroma qe mban
Edhe nese kurre nuk do arrij
Gjysma ime do mbetesh ti
Sdua te jem une sdua te jem une
Me tjeter njeri

Cdo here kur te kam prane
Harroj dhe fryme te marr
Ne zemer te kam, ne vete te mbaj
Editar playlist
Apagar playlist
tem certeza que deseja deletar esta playlist? sim não

Momentos

O melhor de 3 artistas combinados